עורכי דין עורכי דין - אינדקס אתרים של עורכי דין בישראל לפי תחומי התמחות
עורכי דין-אודות צור קשר שימושון עורכי דין חקירות משרד עורכי דין פרסום עורך / ת דיןקידום אתרים
קידום אתרים של עורכי דין
את אינדקס עורכי דין נט דין בפלוקסי הקמנו בכדי לתת מענה ונגישות של ציבור הגולשים באינטרנט לאיתור עורכי דין לפי תחומי העיסוק או נושאי הטיפול כאשר שמנו דגש על הימנעות מביצוע ספאם ובניית אתר זה המאפשר לכל עורך דין או משרד לבצע הרשמה בקטגוריות מתאימות ולהופיע בהם. כבעלי ניסיון בתחום קידום אתרים אנו מציעים שירות זה, תוך שמירה על האתר וכתובת הדומיין. קידום אתר עורכי דין אינו קל לאור ההיצע של המון דפי מידע בתחום ומצד שני הביקוש גם איננו פחות מכך על ידי משרדים לא מעטים. לאור הדרישה מצד עורכי דין רבים אנו יוצאים במבצע של בניית אתרים עבור כל משרד עורכי דין באשר הוא ללא הבדל המחיר נכון להיום, נובמבר 2008 הינו 500$ בלבד - תשלום חד פעמי. אין הבדל במחיר בין אם המדובר בשידרוג אתר קיים או בניית של אתר מההתחלה, כאשר למעוניינים ניתן לקבל בתוספת תשלום מזערית ממשק לניהול תכני האתר הוספת פסקי דין, חדשות משפטיות, מאמרים וכדומה באופן עצמאי ללא תלות בנו.

קידום אתרים בגוגל
על רגל אחת ניתן לאמור כי קיים קונצנסוס ובעיקר בישראל כשאומרים קידום, הכוונה היא קידום אתרים בגוגל שמהווה כיום נתב מידע אמין אל תכני אתרים או דפים מתאימים למילות החיפוש שהוקלדו על ידי המחפשים.
דגשים חשובים התהליך הם:
# ביצוע אופטימיזציה של תכני האתר, והמנעות מחזרה מרובה על מילות מפתח.
# התאמת קוד האתר לרובוט הסריקה לפי הכללים וההנחיות של גוגל
# הוספת האתר לאינדקסים בתחום חוק ומשפט באינטרנט בהתאם לאפשרויות.
# שיפור אמינות תכני האתר ומחיקת כפילות תוכן .
# הימנעות גורפת מהכנסת תוכן מוסתר וטריקים אחרים של ספאם, הצגת תוכן אחד למבקרים ותוכן אחר לרובוט הסריקה ייגרום תוך זמן קצר להענשה מצדמנוע החיפוש ותאמינו לבעלי ניסיון, ניתקלנו בעבר באתרים שזכו להרחקה מגוגל ולא כדאי לקבל עונש זה.
# באופן גורף - אי רכישה של קישורים בתשלום או בתמורה אחרת מאתרים אחרים, גוגל לא רואה - בלשון המעטה - רכישת קישורים בעין יפה ופועל בהתאם, אבל מתוך הבנה ברורה שאם התוכן המילולי הינו איכותי עשיר במידע ורב ועוסק בתחום הנישה העיקרית שלך - הדבר ייטב מאוד עבור המבקרים אשר ישהו וידפדפו בו בתדירות גבוהה ומן הסתם זה יועיל לתהליך.
# הכוונה ועזרה של פרסום והפצת מאמרים באתרי תוכן.

עורכי דין  אתרים

עורכי דין כל הזכויות שמורות נט דין © 2007 www.netdin.co.il